09137218280 - 09210424139 bitasell.com@gmail.com

انتخاب دامنه ir و تاثیر روی رتبه برای سایت های انگلیسی

سئو کار آموزش سئو, مقالات سئو انتخاب دامنه ir و تاثیر روی رتبه برای سایت های انگلیسی

آموزش سئو مقالات سئو

انتخاب دامنه ir و تاثیر روی رتبه برای سایت های انگلیسی

ارسال شده توسط میلاد مهری

انتخاب دامنه ir و تاثیر روی رتبه برای سایت های انگلیسی

کاربران سایت سئوکار مخاطبانی هستند که برخی قصد راه اندازی و ساخت سایت هایی به زبان انگلیسی را دارند این عزیزان سوالاتی در زمینه نحوه رتبه بندی و راه اندازی چنین سایت هایی پرسیدند که مناسب دانستم جواب این سوالات را برای همه عزیزان قرار دهم.

یکی از فاکتورهای رتبه بندی سایت و موفقیت در سئو سایت داشتن نام دامنه خوب می باشد این انتخاب خوب در سئو و بدست آوردن رتبه های بالا در گوگل به صورت مستقیم تاثیر گذار می باشد ولی فاکتور کافی نیست ما همیشه به وب مستران توصیه میکنیم نام دامنه ها را ترجیحا متناسب با کلمات کلیدی شغل و کاربری سایت انتخاب کنند و بهتر است برای تاثیر گذاری بیشتر در ذهن مخاطبان این نام کوتاه باشد.

داشتن دامنه با پسوند ir برای سایت های انگلیسی زبان؟؟

توجه داشته باشید معمولا دامنه هایی که دارای پسوند دو بخشی هستند به صورت منطقه ای و کشوری و محلی می باشند و عمدتا بیان کننده محل قرارگیری سایت می باشند هم چنین گوگل در الگوریتم های خود و سیستم پاسخ به مخاطب فرایندی را طی می کند و سعی می کند بر اساس زبان و محل سرچ بهترین نتایج را به آن نشان دهد به معنای دیگر و بسیار ساده می توان گفت دامنه آی آر متعلق به کشور عزیزمان ایران می باشد و با قرار دادن چنین دامنه ای شما به گوگل خود را یک سایت با مخاطب ایرانی معرفی می کنید و شما را به کاربران کشور ایران نمایش می دهد، حال باید در نظر بگیرید اگر سایت شما یک وبگاه بین المللی می باشد و میخواهید در همه دنیا کاربر داشته باشید استفاده از این پسوند اصلا مناسب نیست چون موتور جستجو گوگل شما را به صورت اتوماتیک ه کاربران ایرانی بیشتر نمایش می دهد و به هیچ عنوان نمتوانید برای سایر نقاط دنیا نتایج خوبی کسب کنید.

در طرف دوم این سکه این هست که شما یک سایت انگلیسی زبان میخواهید برای کاربران ایرانی یعنی سایتی که قصد دارید برای ایرانیان طراحی شود ولی به زبان فارسی در این چنین حالتی بهترین گزینه انتخاب یک دامنه با پسوند ir برای شما می باشد.

امیدوارم بتوانید از توضیحات مطلب انتخاب دامنه ir و تاثیر روی رتبه برای سایت های انگلیسی استفاده کافی را ببرید و بهترین انتخاب را برای نام دامنه خود داشته باشید و به سادگی با درس های رادیو سئو رتبه های بالای نتایج سرچ را تصاحب کنید. شما می توانید اگر خودتان بخواهید!!

 

برچسب , , , , , , ,

نوشته شده توسط میلاد مهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *