09137218280 - 09210424139 bitasell.com@gmail.com

انتشار مطالب وب سایت اتوماتیک در گوگل پلاس

سئو کار آموزش سئو, مقالات سئو انتشار مطالب وب سایت اتوماتیک در گوگل پلاس

آموزش سئو مقالات سئو

انتشار مطالب وب سایت اتوماتیک در گوگل پلاس

ارسال شده توسط میلاد مهری

انتشار مطالب وب سایت اتوماتیک در گوگل پلاس

آموزش انتشار مطلب به وسیله hootsuite شاید یکی از راحت ترین و موثرترین آموزش هایی با شد که توسط سایت سئو کار برای شما قرار داده شده تا به صورت حرفه ای به انتشار اتوماتیک مطالب نوشته شده در وب سایت خود به شبکه های اجتماعی موثر و تاثیر گذار مانند گوگل پلاس و فیس بوک و تویتر و … بپردازید.

مطمینا اکنون که در حال خواندن این مطلب هستید با اهمیت انتشار مطالب خود در شبکه های اجتماعی آشنایی دارید و می دانید که برای بالابردن رتبه وب سایتان در نتایج سرچ و همچنین بالابردن سئو وب سایت یکی از مهمترین ابزارهایی که به شما کمک می کند تا از رقبا بسیار پیشی بگیرید همین امر می باشد مطمینا مدیران در شبکه های مختلفی اکانت می سازند و علاقه دارند که مزالب جدی خود را در جاهای مختلفی منتشر کنند ولی اگر چندین اکانت مختلف داشته باشید کار بسیار سخت می شود که در هرکدام از آنها وارد شوید و مطلب جدید را منتشر کنید به همین دلیل ابزار های مختلفی طراحی شده و سایت ها یمختلفی هستند که هب کاربران خود خدمات انتشار اتوماتیک مطالب رادر شبکه های اجتماعی می دهند ولی توجه داشته باشید که بسیاری از این خدمات رایگان نیستند در اینجا ما یک سایت را معرفی کرده ایم که برای انتشار مطالب در شبکه های مهم به صورت رایگان می توانید از آن استفاده کنید در ادامه به صورت گام به گام با هم پیش می رویم و روند انتشار مطالب را در سیات هات سوئیت hootsuite پیگیری می کنیم.

ایتدا وارد سایت hootsuite.com شوید

سپس از قسمت Sign Up یک اکانت جدید برای خود بسازید در این مرحله شما میتوانید از اکانت رایگان استفاده کنید یا اکانت های پولی که ما در اینجا آموزش را از طریق اکانت رایگان پیگیری می کنیم.

شما میتوانید از طریق اکانت های تویتر و گوگل پلاس و فیس بوک نیز به این سایت وارد شوید.

پس از ساخت حساب کاربری و در صفحه شروع ، روی لینک Add a different social network کلیک کنید

انتشار مطلب اتوماتیک در گوگل پلاس

حالا از قسمت سمت چپ روی گزینه +Google کلیک کنید . در قسمت سمت راست دکمه ای با عنوان +Connect with Google ظاهر خواهد شد در این مرحله باید اطلاعات اکانت گوگل خود را وارد کنید و در صورتی که اکانت گوگل پلاس داشته باشید شناسایی می شود و اگر نذاردی می توانید یک اکانت جدید بسازید.

حالا همه اکانت های گوگل پلاسی که دارید را مشاهده می کنید و اکانت مورد نظرتان را تیک بزنید.

انتشار اتوماتیک مطالب در گوگل پلاس

خوب حالا به صفحه اصلی داشبورد خود رفته و صفحه تنظیمات را کلیک کنید (صفحه ای که با چرخدنده مشخص شده است) و از منوهای سمت چپ روی تب Rss/Atom کلیک کنید تا وارد صفحه جدید شده و بتوانید Rss سایت های مختلف را به پنل خود معرف یکنید.

انتشار اتوماتیک مطالب در گوگل پلاس1

انتشار اتوماتیک مطالب در گوگل پلاس2

در صفحه جدید روی گزینه + کلیک کنید تا بتوانید سایت جدید تان را معرفی کنید.

انتشار اتوماتیک مطالب در گوگل پلاس3

حال در سایت جدید  ابتدا اطلاعات فید سایت خود را وارد کنید تا سایتتان شناسایی شود و سپس در گزینه های بعدی تنظیمات بعدی را انجام دهید این که هر چند ساعت سایت شما چک شود و چند مطلب جدید منتشر شود و در آخر این که از چه نوع لینک کوتاهی در پست ها استفاده شود

انتشار اتوماتیک مطالب در گوگل پلاس4

میتوانید تنظیمات را مطابق تصیر بالا انجام دهید و گزینه Save Feed  را بزنید

اکنون شما صفحه گوگل پلاس خود را به فید سایتتان متصل کرده اید برای اطمینان از چنین کاری در صفحه بعدی تصویر مطابق زیر میبینید که دکمه On روشن می باشد در صورتی که اکانت های دیگر خود را نیز به آن وصل کنید در اینجا لیست انها را می بینید و هم چنین میتوانید با فشار دکمه On , Off از اتصال این اکانت به آنها جلوگیری کنید یا اتصال را برقرار کیند.

انتشار اتوماتیک مطالب در گوگل پلاس5

از این بعه بعد با انتشار هر مطلب در سایت شما به صورت ۲۴ ساعت توسط این اکانت فید شما چک می شود و اخرین پستتان را به صورت اتوماتیک منتشر می کند !!

برچسب ,

نوشته شده توسط میلاد مهری

1 دیدگاه برای“انتشار مطالب وب سایت اتوماتیک در گوگل پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *