09137218280 - 09210424139 bitasell.com@gmail.com

چرا سئو خوب گران قیمت است؟!

سئو کار آموزش سئو چرا سئو خوب گران قیمت است؟!

آموزش سئو

چرا سئو خوب گران قیمت است؟!

ارسال شده توسط میلاد مهری

چرا سئو خوب گران قیمت است؟!

بسیاری از مدیران و کاربران با ما تماس گرفته و استعلام قیمت برای یک پروژه سئو را میگیرند، و در پایان برخی از آنها تقاضای انجام یک پروژه با قیمت پایین تر و یا سئو ارزان را دارند!

در جواب همه این عزیزان گفته میشود و در اینجا برای اطلاع همه کاربران و مدیران محترم سایت ها دلایلی که سئو درست و صحیح را گران می کند توضیح داده میشود و همچنین به بررسی راهکارهای صحیح جهت این کار پرداخته میشود.

سئو با بودجه کم و ارزان ممکن است؟

در جواب این سوال باید گفته شود که در هر کاری اگر قیمت کاهش پیدا کند و ارزش واقعی انجام آن کار را نداشته باشد طبیعی است که از کیفیت خدمات باسد کاسته شود! سئو نیز به همین نحو می باشد و اگر شما به دنبال سئو ارزان باشید مطمین باشید که در صورت انجام چنین کاری همه خدمات به صورت حرفه ای و دقیق به شما ارائه نمیشود علاوه بر آن ممکن است از راههای میانبر و زود بازدهم استفاده شود که در بلند مدت به ضرر شما شده و حتی ممکن است مورد خشم و جریمه گوگل هم قرار بگیرید!!

توجه کنید که هرچه فرایند سئو بیشتر و بلندتر و دقیق تر باشد دقیقا شبیه این است که یک خط تولید کارخانه را در حال گسترش هستید و این در ابتدا برای شما هزینه دارد ولی در بلند مدت سود بیشتری را به حسابتان واریز می کند.

دقت کنید که اگر برای شما گسترش کسب و کارتان اهمیت دارد با بی مهری یک قسمت از کارتان توسط موتورهای جستجو سایر قسمت ها نیز مورد بی مهری واقع میشوند و از ان متاثر میشوند پس همیشه به دنبال دریافت خدمات کامل و اصولی باشید نه خدمات ناقص و ارزان قیمت!!

سئو چرا سخت و زمان بر است؟

شما برای انجام سئو دلیل دارید و باید توجه کنید که رقیبان شما هم همان دلایل را دارند پس یک رقابت بین شما و سایرین وجود دارد برای برد در این رقابت شما باید از رقبای خود بیشتر کار انجام دهید و بهتر باشید این بهتر بودن احتیاج به صرف وقت و دانش دارد و وقت و دانش ارزش خود را داشته که با هزینه کردن برای آن میتوانید بدست بیاورید!

هر کلمه کلیدی یک چیز منحصر به فرد است که ممکن است متقاضیان به دست آوردن زیادی داشته باشد پس شما باید بین همه این افراد و سایت ها بهترین باشید تا این کلمه منحصر به فرد را صاحب شده و در رتبه اول برای نمایش نتایج ان باشید.

سئو چه میزان پیچیده است؟

موتورهای جستجو و به خصوص گوگل از انتشار الگوریتم ها و عوامل موثر بر آنها سالها است که جلوگیری می کنند و همین عامل باعث شده تا سئو پیچیده و گنگ باشد، متخصصان سئو با آزمون و خطا و صرف وقت بسیار زیاد نتایجی را به دست می اورند پس این عوامل باعث میشود تا شما نتوانید یک نتیجه قطعی و یک عامل تاثیر گذار مستقیم را انتخاب کنید و روی سئو سایت خود با ان برنامه ریزی کنید.

راهکارها و عواملی که امروزه مورد تایید هستند و موثر هستند در آینده ممکن است دیگر کارایی نداشته باشند به همین دلیل همیشه باید از علم روز دنیا بهره ببرید و همیشه باید در حال پیشرفت و استفاده از تکنیک های صحیح جدید باشید.

تکنیک های سریع و زود بازده مورد تایید است؟

همیشه راه هایی برای دور زدن الگوریتم های موتورهای جستجو وجود داشته و در آینده نیز از این نوع راه های غیر اصولی حتما بوجود می آید، اما باید بدانیم که موتورهای جستجویی که میلیون ها کاربر دارند همیشه به دنبال نشان دادن بهترین نتایج به کاربران خود هستند و به همین دلیل این چنین راههایی را شناسایی کرده و جلو آنها را میبندند پس اگر با هزینه های اندکی به یک یاز این راه ها دست پیدا کرده اید مطمین باشید که به زودی مورد جریمه موتورهای جستجو قرا رمیگیرد و هم هزینه اولیه را از دست میدهید و هم وقت و زمان خود را برای رسیدن به رقبا!!!

دلیل گران بودن سئو:

در پایان باید گفته شود که سئو با توجه به پیچیدگی و همچنین زمان بر بودن و با توجه به رقابتی بودن و انحصاری بودن یک علم و تکنیک خاص می باشد که باید با صرف وقت بسیار زیاد و مطابق با روش های صحیح انجام گیرد، همه این موارد باعث میشوند تا یک کار حرفه ای، سخت و زمان بر به مدیران سایت ها ارائه شود که در عمل و در ظاهر امری گران قیمت است اما باید توه کنید که این هزینه برای شما یک سرمایه گذاری می باشد که در بلند مدت بهترین نتایج را می دهد و برای کارشناسان سئو یک درامد می باشد که برای بلند مدت بوده و اگر مبغ را به زمان انجام کار تقسیم کنید خواهید دید که اصلا هزینه گرانی پرداخت نکرده اید.

مدت زمان انجام پروژه سئو چقدر است؟

این سوال را به دقت و با قطعیت نمیتوان جواب گفت و بستگی به نوع پروژه، کلمه کلیدی، سیاختار سایت و رقبای شما متفاوت است اما چیزی که در عمل وجود دارد این است که برای بهینه سازی سایت و کدها و ظاهر سایت یک هزینه باید پرداخت گردد و برای سئو داخلی و محتوا و لینک های داخل ی هزینه و برا یگسترش سئو و لینک هیا خارجی و یئو خارجی هم هزینه ای جداگانه، منظور از هزینه فقط جنبه ریالی کار نبوده و بحث زمان و هزینه کردن زمان می باشد که برای پروژه های کوچک و با رقبای پایین بین ۱ تا ۳ ماه و برای کلمات با تقاضا و رقیب بالا حداقل ۶ ماه کار حرفه ای و مداوم لازم است.

 

برچسب , , , , , ,

نوشته شده توسط میلاد مهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *