09137218280 - 09210424139 bitasell.com@gmail.com

نکات کلیدی سئو در سال ۲۰۱۶

سئو کار آموزش سئو, مقالات سئو نکات کلیدی سئو در سال ۲۰۱۶

آموزش سئو مقالات سئو

نکات کلیدی سئو در سال ۲۰۱۶

ارسال شده توسط میلاد مهری

نکات کلیدی سئو در سال ۲۰۱۶

با توجه به گسترش روز افزون کاربران موتورهای جستجو اهمیت کسب رتبه های بالا در سرچ برای سایت ها مشخص تر می شود در سال ۲۰۱۶ نیز هم شرکت های ارائه دهنده خدمات جستجو مانند گوگل و هم مدیران وب سایت ها دست به تغییراتی زده اند تا بتوانند رتبه ها و نتایج بهتری را داشته باشند در ادامه مطلب نکات کلیدی سئو در سال ۲۰۱۶ در سایت سئوکار سعی کرده ایم تا برترین نکات را به زبان بسیار ساده بیان کنیم:

اهمیت کلمات کلیدی وب سایت :

بهترین کلمات کلیدی و انتخاب مناسب کلمه کلیدی دارای اهمیت ویزه ای می باشد و از اولین روزهای شکل گیری سئو سایت وجود داشته و در آینده نیز ادامه خواهد داشت!! پس توجه به انتخاب یک کلمه کلیدی و کیورد قوی و خوب بسیار سودمند خواهد بود همیشه سعی کنید در نوشته های سایت بهترین کلمات کلیدی را به وسیله ابزار انتخاب کلمه کلیدی یا با اسفاده از تجربه خود انتخاب کنید تا بتوانید نوشته هایی با مخاطب و پربازدیدتر داشته باشید

نسخه موبایل وب سایت 

داشتن یک سایت ریسپانسیو یا سایتی که بهینه شده برای موبایل باشد اکنون دارای اهمیت فوق العاده ای می باشد در صورتی که سایتی با قالب و طراحی قدیمی دارید می توانید جهت ریسپانسیو کردن سایت خود از متخصصین سئوکار کمک بگیرید و یا طراحی سایت ریسپانسیو خود را به ما واگذار کنید هر چند امروزه قالب های جدید اکثرا ریسپانسیو هستند اما اگر نسخه موبایل ندارید حتما سایت خود را به این ابزار مجهز کنید که در رقابت با سایر سایت ها عقب نمانید!! توجه کنید که فقط داشتن یک قالب ریسپانسیو اهمیت فوق العاده ای ندارد بلکه داشتن محتوایی بهینه شده برای نسخه موبایل دارای ویزگی اصلی در این سال می باشد

تصاویر و یودئو های جذاب:

نکات کلیدی سئو در سال 2016
نکات کلیدی سئو در سال ۲۰۱۶

در سال های نه چندان دور گفته میشد که کلمات پادشاه هستند هر چند هنوز هم داشتن یک متن فوق العاده مهمترین عامل بالا رفتن سئو می باشد ولی امروزه استفاده از ویدئو ها و تصاویر جذاب نیز دارای اهمیت است و حتی میتوان گفت تصاویر و ویدئو ها پادشاه هستند!!

شما در سایت خود حتما عکس ها و ویدئو های برای اطلاع رسانی و تماشای مخاطبان قرار دهید چون کمتر افردی هستند که امروزه متن های طولانی را می خوانند و سعی می کنند بیشتر با دیدن یک کلیپ تصویری محتوای سایت شما را بخواننذ!!

شبکه های اجتماعی :

در ادامه مبحث نکات کلیدی سئو در سال ۲۰۱۶ به یک امر بسیار مهم میرسیم و آن هم چیزی نیست جز استفاده از شبکه های اجتماعی و انتشار مطالب سایت در شبکه های اجتماعی مختلف اکنون موتورهای جستجو به انتشار مطالب در برخی از شبکه های اجتماعی اهمیت ویزه ای می دهند علاوه بر ان شما می توانید در این رسانه های مخاطبان زیادی را پیدا کرده و جذب کنید.

تجزیه و تحلیل :

مطمینا تجزیه و تحلیل اطلاعات هر سایت توسط مدیر آن جهت بالابردن کیفیت خدمات و دست یافتن به نتیجه بهتر می باشد و بالابردن سئو سایت نیز هدفی جز ازائه خدمات بهتر به مخاطبان ندارد پس هر دو کار به یکدیگر وابسته بوده و مکمل همدیگر می باشند سعی کنید با تجزیه و تحلل داده ها و بازدید ها و درخواست های مخاطبان تکنیک های سئو را بهتر انجام دهید و یک وب سایت کامل و مخاطب پسند داشته باشید.

زمان سئو و بهینه سازی:

هیچ گاه در سئو و بهینه سازی سایت خود عجله نکنید و اگر شرکتی سفارش بهینه سازی سایت شما را قبول کرد و قرار دادی کوتاه مدت با شما ثبت کرد حتما به کار ان شک کنید!! سئو و بهینه سازی در یک زمان حداقل ۶تا۸ ماهه اگر به نتیجه برسد می توانید ادعا کنید که در یک زمان کوتاه موفق شده اید!!

پس توجه کنید که علاوه بر داشتن یک تکنیک و علم بالا در بهینه سازی باید صبر و حوصله بسیار بالایی داشته باشد تا بتوانید یک سئو کار حرفه ای شوید.

برچسب , , , , , , ,

نوشته شده توسط میلاد مهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی شده توسط سئو کار