09137218280 - 09210424139 bitasell.com@gmail.com

گوگل آلرت چیست؟آموزش کامل گوگل آلرت google alert

سئو کار آموزش سئو, مقالات سئو گوگل آلرت چیست؟آموزش کامل گوگل آلرت google alert

آموزش سئو مقالات سئو

گوگل آلرت چیست؟آموزش کامل گوگل آلرت google alert

ارسال شده توسط میلاد مهری

گوگل آلرت چیست؟آموزش کامل گوگل آلرت google alert

گوگل آلرت چیست؟ آیا اطلاعاتی کافی در مورد این امکان گوگل دارید آیا تا به حال شنیده اید و یا کار بردهای آن را می دانید؟ شاید در یک جمله بتوان گفت این قابلیت گوگل یک امکان می باشد که به شما در یافتن جدیدترین نوشته ها در زمینه موضوع دلخواهتان کمک می کند.در حقیقت شما می توانید کلمات و عباراتی که به آن علاقه دارید را به گوگل معرفی کنید و جدیدترین مطالبی که در گوگل در خصوص آن ایندکس میشود را از طریق ایمیل دریافت کنید!

این امکان دوست داشتنی نیست؟ آیا برای شما کمک های زیادی نمی کند؟!! در ساده ترین نگاه برای شما این خاصیت را دارد که مثلا اخباری را پیگیری کنید و به جدیدترین مطالب ان دسترسی داشته باشید یا موضوعی که به سرعت آپدیت میشود را وارد کنید و جدیدترین مطالب ان را در اختیار داشته باشید ولی برای دوستداران سئو و کسانی که به دنبال تکنیک های سئو هستند این امکان میتواند جالب تر هم شود مثلا شما کلمات کلیدی که قصد دارید در آنها به رتبه های بالا دست پیدا کنید را وارد کنید و و بتوانید هم رقبای خود را شناسایی کنید و هم به جدیدترین مطالبی که در ان زمینه منتشر میشود دسترسی پیدا کنید تا بدانید چه کسانی و چه سایت هایی در این زمینه در حال فعالیت هستند.

برای شروع کار با گوگل آلرت وارد سایت google alert شوید بعد از ورود به سایت از طریق اکانت گوگلتان وارد سایت شوید در این قسمت یک کادر

برچسب

نوشته شده توسط میلاد مهری

1 دیدگاه برای“گوگل آلرت چیست؟آموزش کامل گوگل آلرت google alert

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *